O NAS

Dobre miejsce w sercu miasta

O NAS

Od ponad ośmiu lat uczymy się, jak czerpać satysfakcję z organizowania naszym klientom czasu wolnego od pracy i codziennych obowiązków domowych. Po coraz liczniejszym gronie osób, które chcą z nami świętować, bawić się i odpoczywać, poznajemy, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Rozpoczynaliśmy niemal równolegle w trzech „DOBRYCH MIEJSCACH”: „W NIEZŁYM MŁYNIE” w Czeszowie, „STACJI NAD KWISĄ” w Gryfowie Śląskim i „STANICY NA PRZEŁĘCZY” w Tąpadłach (Masyw Ślęży). Początkowo do jadła i napitku oraz rekreacji w mini strefie SPA, dodawaliśmy to, co od wielu lat stanowiło nasze hobby, czyli turystykę aktywną w kajaku i na rowerze. Aby przeżyć niezapomniany spływ, malowniczą rzeką nie musisz wyjeżdżać na północ Polski. Dolny Śląsk oferuje wszystko to, co „tygrysy lubią najbardziej”: piękne góry, zdrowe lasy, meandrujące rzeki i największe w skali Polski nasycenie zabytkami.


Rok po roku, wsłuchując się w odgłosy rynku, pracując nad rozwojem osobistym i pozyskując do współpracy coraz liczniejsze grono współpracowników, poszerzaliśmy naszą ofertę. Dzięki temu, powracający do nas, zadowoleni goście, nigdy nie musieli dwa razy wchodzić do tej samej wody. Podchody dla dorosłych, gry terenowe: piesze i rowerowe, olimpiada na wesoło, survival miękki i twardy – to tylko niektóre elementy wachlarza oferowanych zdarzeń.
Kolejne „Dobre Miejsce”, położone blisko centrum Wrocławia, stwarza nowe, niepowtarzalne możliwości. LUDKOLAND, to nasze najmłodsze dziecko. Na pięciu hektarach, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Zoologicznego i Ludowej Hali Stulecia znajdują się: obiekt gastronomiczny, parkingi dla 500 samochodów, 2 pełnowymiarowe i 2 mniejsze boiska piłkarskie, 2 boiska do siatkówki oraz…. „Rodzinny Park Nauki i Zabawy”.


Zrodził się on jako uzewnętrznienie naszej kolejnej pasji – miłości do historii – nauczycielki życia. Historia to dziedzina bardzo rozległa, więc zawęziliśmy ją w LUDKOLANDZIE do historii nam najbliższej. Na 171 planszach prezentujemy maksymalnie skondensowane, ale pełne dzieje Śląska, od pradziejów do Traktatu Lizbońskiego. Śląsk – nasza mała ojczyzna, poprzez wieki pokazuje bogactwo kultur, narodów i organizmów państwowych. Słowu pisanemu towarzyszą śląskie obrazy. Nasze miejsce, przy ul. Wróblewskiego ma w swym zamiarze zachęcić turystów odwiedzających Wrocław, odwieczną stolicę Śląska i jego mieszkańców do zachwycenia się całą śląską ziemią i ludźmi ją zamieszkującymi. Słowo i obraz, powinny być w naszym zamierzeniu osnową i inspiracją parateatralnych zabaw historycznych, biesiady oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu.

ZAFUNDUJ SOBIE DOSKONAŁĄ ZABAWĘ!

W LUDKOLANDZIE

 Dlaczego warto nas odwiedzić? Nie ma drugiego takiego miejsca we Wrocławiu, ani chyba w całej Polsce, które umożliwiałoby połączenie nauki i zabawy. Nie czekaj, nie siedź w blokowisku, czy zamkniętym kondominium. Przyjeżdżaj do nas. W centrum dużego miasta poczujesz się jak na wakacjach!

Chcesz dobrej zabawy? Zorganizuj ją sobie sam, wybierając z szerokiego spektrum możliwości, które przygotowaliśmy:

– biesiada przy ognisku (7 wiat biesiadnych, po 30 miejsc w każdej),

– ciekawe fotografie z rekwizytami,

– gry zręcznościowe,

– strzelnica,

– paintball,

– rekonstrukcje historyczne,

– sportowy tor przeszkód,

– mini golf,

– dziecięcy plac zabaw,

– piłka nożna i siatkówka

i wiele innych atrakcji towarzyszących!

Kiedy można tego wszystkiego dotknąć?

Sezon w LUDKOLANDZIE trwa od 1 kwietnia do 30 listopada. Park otwarty jest codziennie w godzinach: 11.00 – 19.00.

Grupy zorganizowane, dla których przygotowujemy zdarzenia indywidualnie, w żaden sposób nie są ograniczone czasem.


ORGANIZACJA IMPREZ
NAWIGACJA