PRZYJĘCIA URODZINOWE

Dobre miejsce w sercu miasta

Przyjęcie urodzinowe we Wrocławiu?

Moda na urodziny dla dziecka w restauracjach typu „Fast food”, to powoli relikt przeszłości. Z drugiej strony jednak, nie każdy ma ochotę spraszać gości na domową imprezę urodzinową. Jakie alternatywy dla imprez urodzinowych w klubach mają dorośli?

Z myślą o solenizantach i ich gościach – niezależnie od wieku – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Cała impreza odbędzie się na terenie Ludkolandu. Miejscu w samym sercu zielonej części miasta, pomiędzy placem Grunwaldzkim, a campusem Politechniki Wrocławskiej, nad Odrą, przy ZOO, Ludowej Hali Stulecia, terenach wystawowych i Parku Szczytnickim.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Niepowtarzalne i wyjątkowe urodziny!

W siedmiu wiatach, wokół płonącego ogniska, biesiadować może jednorazowo ponad 200 osób
(po 30 osób w każdej).

 Jesteśmy przekonani, że wybrane przez Ciebie „MENU” przygotowane w kuchni hotelu „NIEZŁY MŁYN”, usatysfakcjonuje zaproszonych gości. Twoje urodziny mogą być niepowtarzalne również ze względu na otoczenie i szerokie spektrum możliwości, które oferuje LUDKOLAND. Sam możesz stworzyć z nich scenariusz Twojego święta.
Oprócz miejsca, jadła i napitku, do dyspozycji Jubilatów pozostają również animatorzy zabaw, instruktorzy sportowi i służby techniczne. Dzięki takiemu wsparciu, będziesz w stanie bardziej cieszyć się ze swojego święta!

ORGANIZACJA IMPREZ
NAWIGACJA